Na dýchací obtíže

340,00 Kč
S DPH

Bylinná směs na podporu vykašlávání.

Hmotnost balení
Počet

Tato směs podporuje vykašlávání, tedy obranný proces organismu při infekcích respiračního systému. Dochází tak k usnadnění vylučování hlenu, který s sebou odnáší patogeny a odloučené buňky, a zlepšení průchodnosti dýchacích cest. Jednotlivé bylinky se doplňují svými účinky a společně tvoří výborný podpůrný prostředek při boji s onemocněním dýchacího traktu.

Směs je vhodná především při zánětech dýchacích cest doprovázených kašlem. Doporučujeme také pro koně s alergií, při které dochází k nadprodukci hlenu v dýchacím aparátu.

Složení: šalvěj lékařská, lékořice, mateřídouška, ibišek

Roli přírodního antibiotika zastupuje šalvěj lékařská, účinně působí proti infekci a podporuje obranyschopnost organismu. Také kořen lékořice působí antisepticky, zároveň rozpouští hleny a napomáhá čištění krve. Mateřídouška hleny uvolňuje a uklidňuje nervovou soustavu. Vykašlávání a zklidnění podrážděných dýchacích cest má na starosti ibišek. Společně bylinky působí i proti křečovým stavům trávicího traktu, proti nadýmání a podporují správné trávení, což je velmi důležité pro celkové zdraví a pohodu koně.

Podávání: 50g směsi (cca hrst) denně / pony a hříbata 30g. Podávejte po dobu problému. Směs nechejte 15min. vyluhovat ve vroucí vodě, poté s ní přelijte krmivo.

V případě dlouhodobého přetrvávání nezlepšujícího se kašle vyhledejte veterinárního lékaře! 

Nedoporučujeme dlouhodobé užívání. Není vhodné pro březí a laktující klisny.

Parametry

Hmotnost balení
1 kg