Na detoxikaci organismu

380,00 Kč
S DPH

Ideální směs na jarní a podzimní detoxikační kůry.

Hmotnost balení
Počet

Očista se zaměřuje především na vyčištění krve, jakožto hlavního přenosného média všech látek v těle, a posilnění jater, která jsou centrem syntézy mnoha důležitých látek a detoxikace látek škodlivých. Na jejich vyloučení se pak významnou měrou podílí močový systém, který též není opomenut.

Doporučujeme podávat jako jarní a podzimní kůru. Zvláště vhodná je detoxikace koní starých a obézních, dále také koní s kožními problémy a po léčbě zdravotních problémů, která zatížila organismus. Směs je vhodná i pro koně se sklony k laminitidě, s revmatismem a letní vyrážkou.

Složení: smetanka, kopřiva, bříza, ořešák list 

Smetanka zajišťuje řádné pročištění krve a posiluje játra. Obdobně působí i kopřiva, která zároveň zvyšuje krvetvorbu, zlepšuje prokrvení končetin a působí močopudně. Funkci celého močového aparátu podporuje bříza, která se podílí i na zmírňování otoků. Detoxikační působení směsi doplňuje ořešák, který působí antioxidačně, podporuje přirozenou obranyschopnost a napomáhá k vytvoření správné mikroflóry ve střevech. 

Podávání: 50g směsi (cca hrst) denně / pony a hříbata 30g. Podávejte jako 4-6 týdenní kůru. Vmíchejte suchou směs do krmení, nebo přelijte krmení čajem.

Nedoporučujeme dlouhodobé užívání. Není vhodné pro březí klisny. Není vhodné pro koně se žaludečními vředy.

Parametry

Hmotnost balení
1 kg